/Zdrowa dieta – jak dobrać odpowiednią wartość kaloryczną do swoich potrzeb?

Zdrowa dieta – jak dobrać odpowiednią wartość kaloryczną do swoich potrzeb?

Zdrowy styl życia zyskał w ostatnich latach wielu zwolenników. Coraz więcej osób stosuje zbilansowaną dietę, a w stałym grafiku umieszczane są różne formy aktywności. Niemałe znaczenie mają oczywiście efekty, czasem widoczne nawet w stosunkowo niedługim czasie, po zmianie nawyków żywieniowych lub regularnych treningów. Co ważne – niezależnie od wieku takie przyzwyczajenia mogą mieć być znaczące dla zdrowia, kondycji i samopoczucia. 

Zalety cateringu z dowozem do domu

W ferworze dnia codziennego nie zawsze jest możliwość, aby starannie przygotować odżywcze posiłki. Na pomoc przychodzą firmy oferujące dietę pudełkową, z dogodnym systemem zamówień. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest szeroki wybór planów żywieniowych oraz bezproblemowa dostawa do domu. Catering dietetyczny Oleśnica TIM Catering odpowiada także na oczekiwania klientów, którzy w zdrowej diecie chcą uwzględnić posiłki o określonej wartości kalorycznej – dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz stylu życia. 

Catering dietetyczny przygotowuje wszystkie dania w oparciu o fachową wiedzę dietetyków. W ten sposób możliwe jest zaproponowanie klientom usług na najwyższym poziomie. Przygotowywane są smaczne i pożywne posiłki dla sportowców, wegan i wegetarian oraz dla osób stosujących różnego typu diety redukcyjne. Do każdego z takich programów żywieniowych z ogromną skrupulatnością dobierane są wszystkie składniki – uwzględniające specyfikę diety, zapotrzebowanie na witaminy oraz mikroelementy oraz odpowiednią ilość kalorii.

Podziel się z innymi!