/Wybielanie i implanty – sposoby na piękny i biały uśmiech

Wybielanie i implanty – sposoby na piękny i biały uśmiech

Piękny, lśniący uśmiech godny gwiazdy filmowej to marzenie niejednego z nas. Śnieżnobiałe zęby stanowią doskonałą ozdobę i pozwalają na pozbycie się zbędnych kompleksów i poprawę poczucia własnej wartości. Oprócz systematycznego dbania o to, aby nasze uzębienie pozbawione było próchnicy i innych zmian chorobowych, warto sięgnąć także po rozwiązania, które skupiają się przede wszystkim na poprawie walorów estetycznych. Oto kilka przydatnych informacji.

Perfekcyjna biel

Wbrew pozorom cieszenie się idealnie białym szkliwem wcale nie jest takie proste. Nie pomagają w tym lubiane przez nas napoje, takie jak kawa, herbata czy czerwone wino, które wyraźnie przyciemniają płytkę nazębną. Dodatkowo niektóre osoby z natury posiadają kość w ciemniejszym odcieniu. Jak sobie z tym poradzić? Wystarczy zdecydować się na zabieg wybielania zębów. Najlepiej będzie przeprowadzić go pod okiem stomatologa, który rozjaśni zęby o kilka lub nawet o kilkanaście odcieni! Gdy interesuje nas wybielanie Wrocław jest właściwym miejscem. Istnieje kilka metod, przy pomocy których można to zrobić. Wykorzystuje się do nich laser, specjalne lampy a także nakładki.

Idealnie równe zęby

Wygląd swojego uzębienia poprawimy również dzięki implantom. To one pomogą skorygować ewentualne nierówności w kształcie zębów, uzupełnić ich braki w dziąsłach oraz nadać pięknego koloru. Obecnie są wprost nie do odróżnienia od naszych własnych zębów. Jeśli chodzi o implanty Wrocław cena kształtuje się różnie w zależności od konkretnej kliniki. Jest to jednak znakomita inwestycja.

Podziel się z innymi!