/W jaki sytuacjach mogą się przydać pieluchomajtki?

W jaki sytuacjach mogą się przydać pieluchomajtki?

W ostatnich latach, w szybkim tempie rozwija się przemysł chemiczny i kosmetyczny, ukierunkowany na wspomaganie leczenia i ułatwiający pielęgnację dzieci i osób chorych. W sprzedaży jest wiele artykułów wytwarzanych z zastosowaniem tworzyw chłonących i zatrzymujących wilgoć, takich jak pampersy czy pieluchomajtki. 

Właściwości bielizny dla osób mających trudności z utrzymaniem moczu

Pieluchomajtki dla dorosłych są dostosowane do wzrostu i budowy anatomicznej użytkownika. Wkład chłonny równomiernie rozprowadza wilgoć. Rzepy zapewniają dokładne przyleganie do ciała, co zapobiega wyciekaniu. Specjalna włóknina powoduje stałe uczucie suchości, a zastosowany absorbent redukuje zapach. Elastyczne ściągacze przyczyniają się do komfortu użytkowania.

Zastosowanie pieluchomajtek dla dorosłych

Ten rodzaj bielizny osobistej przeznaczony jest dla osób z nietrzymaniem moczu, oraz przewlekle chorych – pozostających stale w łóżku. Trudności z utrzymaniem moczu mogą towarzyszyć chorobom pęcherza, prostaty, lub wystąpić przy osłabieniu miednicy u kobiet po porodzie. W zależności od tego jak silne jest zaburzenie i czy osoba jest aktywna na co dzień, można wybrać odpowiedni model i poziom chłonności, korzystając z następującej witryny https://pharmamed24.pl/pl/c/pieluchomajtki-dla-doroslych/16 . Używanie takiej zabezpieczającej bielizny umożliwia wykonywanie obowiązków służbowych bez konieczności częstego oddalania się od stanowiska pracy, daje komfort w czasie dłuższych podróży środkami masowej komunikacji i podczas spektakli teatralnych lub seansów filmowych. Ułatwia też funkcjonowanie bez skrępowania w różnych sytuacjach towarzyskich. Rodziny osób w bardzo zaawansowanym wieku, pracownicy szpitali i domów opieki wykorzystują dla pacjentów leżących pieluchomajtki bardzo chłonne i wygodne podczas częstej wymiany.

Podziel się z innymi!