/Stylowe berety wracają do łask

Stylowe berety wracają do łask

Nakrycia głowy, jak każdy element garderoby ulegają modom. Są jednak takie, które niemal nie wychodzą z mody. Mowa przede wszystkim o beretach. Znajdziemy je na starych fotografiach naszych babć i mam, ale pojawiają się również w kolekcjach najlepszych współczesnych domów mody. Popularne są zarówno wśród pań jak i panów. Jak je nosić, do czego, komu będzie w nich do twarzy?

Szyk i elegancja

Berety chronią przed chłodem, ale także są ważnym elementem jesiennej stylizacji. W ostatnich latach nieco odeszły w zapomnienie, jednak dziś znów przeżywają swój renesans. Idealnie komponują się z jesiennymi płaszczami, pasują do marynarki i żakietu, a w męskim wydaniu mogą być uzupełnieniem eleganckiej stylizacji z garniturem. Nowoczesne i klasyczne berety męskie można znaleźć na https://www.sterkowski.pl/berety/7-7795-beret-meski-szyty.html. Sprawdzone przez lata wzory i wysoka jakość wykonania sprawiają, że nakrycia te dodają styku i klasy swoim właścicielom. W eleganckim berecie mężczyźni wyglądają szykownie, a kobietom dodają one uroku. 

Berety, które nigdy nie wychodzą z mody

Wybierając beret, powinniśmy kierować się kilkoma zasadami. Jeśli planujemy nosić go, na co dzień warto kupić model w jednym z uniwersalnych kolorów takich jak czerń czy granat. Dobry beret powinien być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że będzie nam służył przez wiele lat. O ile zwykłe czapki czy inne nakrycia głowy zmieniamy niemal co roku, o tyle berety są zawsze modne. 

Podziel się z innymi!