/Skąd można tanio polecieć do Anglii?

Skąd można tanio polecieć do Anglii?

Wielu Polaków lata dziś do Anglii, a powody ich podróżowania mogą być różne. Część z nich udaje się tam w celach turystycznych, by zobaczyć tak piękne miasta jak Londyn, czy Liverpool. Nie ma co się jednak oszukiwać, że większość naszych rodaków udaje się tam do pracy. By zaoszczędzić nieco grosza, warto wyszukać tanich połączeń lotniczych. Do Wielkiej Brytanii lata się między innymi z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Poznania, czy Katowic.

W tym ostatnim mieście możemy niedrogo skorzystać z usług takich jak transfer na lotnisko Katowice – Kraków, lub pobliskie miasta. Taka możliwość zapewni nam lepszą regenerację przed lotem. Nie trzeba będzie obawiać się samego dojazdu, który często jest stresującym przeżyciem. Komfortowy bus zawiezie nas wprost na lotnisko, skąd będziemy mogli wylecieć na Wyspy Brytyjskie.

Londyn posiada wiele połączeń

Najwięcej lotów z Polski odbywa się właśnie do Londynu. Jest to zrozumiałe, ponieważ w mieście tym pracuje ogromna ilość naszych rodaków. Mówi się, że jest ich ponad pół miliona. Liczba ta robi wrażenie, dlatego linie lotnicze starają się, by połączeń było jak najwięcej. Polecimy tam więc nie tylko z największych polskich miast, ale także z Rzeszowa, Lublina, Łodzi, a nawet Szczytna. Połączenia z Londynem odbywają się też z Katowic. Rekomendujemy skorzystanie z usług zapewniających przewozy na lotnisko w Katowicach Pyrzowice. Unikniemy w ten sposób stresu związanego z samą podróżą. Nie będziemy też musieli martwić się koniecznością pozostawienia samochodu na parkingu.

Podziel się z innymi!