/Redakcja

Redakcja

Współczesny świat codziennie zasypuje nas setkami informacji, z których znaczna część nie jest prawdziwa. Jako obserwatorzy tego, postanowiliśmy stworzyć portal, w którym prezentowane informacje będą tylko tymi sprawdzonymi. Właśnie dlatego na naszą redakcję składają się osoby o rozmaitych zainteresowaniach, wykonujących rożne prace i spędzające aktywnie czas na konkretnych polach działania. Nasz zespół tworzy artykuły, dotyczące życia, zainteresowań, budownictwa i sposobu, w jaki mieszkają ludzie, jak dekorują swoje domy i ogrody, biznesu, technologii oraz medycyny.

Nie jesteśmy jedynie teoretykami tych tematów. W związku z tym, że zajmujemy się nimi na co dzień, pragniemy podzielić się z naszymi czytelnikami również wiedzą praktyczną. Zakres interesującej nas tematyki jest niezwykle szeroki, dzięki czemu również nasi czytelnicy mogą poszerzyć swoje horyzonty nawet w tych dziedzinach, które dotąd wydawały im się mniej interesujące.

Gdybyście mieli jakieś pytania, które chcecie do nas skierować, zapraszamy do kontaktu, a przede wszystkim życzymy pożytecznie spędzonego na portalu czasu.