/Plastry wykrywalne i ich wykorzystanie

Plastry wykrywalne i ich wykorzystanie

Plastry plastykowe są uniwersalnym rozwiązaniem do oznakowania pacjentów i osób które przechodzą rehabilitację. Wykonane są ze specjalnego tworzywa, które jest nie tylko łatwe w użyciu, ale także bardzo odporne na warunki atmosferyczne i szybkie zużywanie się.

Plastry wykrywalne – dla kogo? 

Plaster wykrywający to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swobodę oraz nie chcą korzystać z innych rodzajów opatrunków. Plaster ten jest łatwy w użyciu i bardzo precyzyjnie zmierza do zadanego celu. Powinien być stosowany przez osoby w każdym wieku zarówno tych aktywnych jak i tych mniej aktywnych fizycznie. 

Zalety plastrów wykrywalnych 

Plaster wykrywalny jest odporny na działanie wody i śliny, co pozwala go zakładać bezpośrednio na ciało pacjenta. Plastry są bardzo lekkie i łatwo przykleja się do skóry. Jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem dla osób dorosłych, ale również stosowany jest u dzieci poniżej 6 roku życia.  Wykrywalne plastry są to specjalne plastry, które można wyczuć. Wykorzystywane są w przypadku chorób takich, jak np. cukrzyca, astma, łuszczyca czy alergie. Znajdują zastosowanie również u osób leczonych antybiotykami, które mogą mieć działanie niepożądane na bakterię odpowiedzialną za zakażenie.  Wykonane są z materiałów hipoalergicznych, pozwalających skórze oddychać. Dzięki plastrom wykrywalnym zmniejsza się ryzyko powstania podrażnień i alergii.

Podziel się z innymi!