/Plakat w stylu skandynawskim, czyli idealny upominek na Walentynki

Plakat w stylu skandynawskim, czyli idealny upominek na Walentynki

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, czym jest plakat w stylu skandynawskim, to spieszymy z wyjaśnieniem. Jest to rodzaj czarno-białych grafik, które swoim minimalistycznym stylem i prostotą potrafią idealnie podkreślić każde wnętrze. Design rodem z północnych krajów cechuje się surowością i nieco bladszymi, jasnymi kolorami, co sprawia, że wnętrze wydaje się czystsze i bardziej raźne do codziennego przebywania w nim. Ale by cieszyć się tym efektem, nie musimy od razu stawiać wszystkiego na jedną kartę i robić remontu. Wystarczy zainwestować w odpowiednie plakaty, które przekażą nam ducha Skandynawii.

Sklep Scandiposter jest idealnym miejscem do rozpoczęcia naszych poszukiwań w tym temacie, gdyż zatrudnieni w nim designerzy jak mało kto znają się na opisywanym stylu, co pozwala czerpać nam niemal ze źródła – i to w przystępnych cenach. Możemy wybierać zarówno z pojedynczych, dobrze oprawionych plakatów, jak i całego zestawu, który będzie w stanie spójnie ozdobić całe mieszkanie lub dom.

Nie tylko Skandynawia

Na miejscu znajdziemy również inne wzory, które równie dobrze nadadzą się na plakat walentynkowy. Wśród nich są typowe motywy związane ze świętem zakochanych, jak i na przykład motywujące napisy, które, oprawione w ramę, idealnie poprawią obdarowanej osobie humor po ciężkim dniu. Tego typu plakaty są ostatnim krzykiem mody i na pewno dobrze sprawdzą się jako prezent, który będzie przypominał drugiej połówce o nas za każdym razem, gdy spojrzy na ścianę, na której wisi nasz prezent.

Podziel się z innymi!