/Odżywki po treningu – jakie wybrać?

Odżywki po treningu – jakie wybrać?

Ćwiczenia na siłowni to obecnie jedna z popularniejszych aktywności fizycznych. Cele treningowe różnią się oczywiście od siebie – inny przyświecać będzie osobie, która trenuje na siłowni już kilka lat, inny z kolei dotyczyć będzie początkujących. Podobnie jest w przypadku planów sylwetkowych. Można trenować z myślą o zbudowaniu mięśni a tym samym przybraniu na wadze. Można także skupić się na utracie tkanki tłuszczowej. Każdego bywalca siłowni łączy jednak jeden wspólny mianownik – potrzeba skutecznej i efektywnej regeneracji organizmu po treningu. Z pomocą przychodzą odżywki potreningowe, czyli witaminy i minerały wspomagające organizm w szybszym i skutecznym powrocie do pracy na pełnych obrotach. O tym, jaki rodzaj odżywki należy wybrać, decydować będzie charakterystyka treningu i cel sylwetkowy.

Dla osób, które trenują bardzo intensywnie, dobrym rozwiązaniem będą odżywki węglowodanowo-białkowe. Trening ustawiony na redukcję tkanki tłuszczowej i dieta mu towarzysząca wymagają dużej podaży białka, więc w tym wypadku po treningu pasować będzie odżywka białkowa. Dla każdego trenującego – amatora i zawodowca, bardzo dobrym wyborem po treningu będzie również kreatyna, wspomagająca odbudowę mięśni po wyczerpujących ćwiczeniach. Na rynku odżywek dużą popularnością cieszą się również odżywki carbo – czyli porcja węglowodanów mających na celu uzupełnić glikogen mięśniowy od razu po zakończonej aktywności fizycznej. 

Zaufaj sprawdzonym firmom

Prawidłowy wybór odżywek potreningowych jest tak samo ważny, co dobrze rozpisany trening. Wybór odpowiedniego suplementu powinien pasować pod realizowany plan ćwiczeń  – redukcja, masa lub wytrzymałościowy. Z pomocą dla wszystkich zainteresowanych przychodzi sklep GOODPOWER ze swoją ofertą odżywek potreningowych dostępnych na https://goodpower.eu/pl/66-po-treningu. Szeroki wybór produktów powinien trafić w nawet najwybredniejsze gusta klientów. Wysokiej jakości odżywki w kapsułkach oraz rozpuszczalne w wodzie dostępne są w opakowaniach o różnej wielkości, dzięki czemu w łatwy sposób można dobrać produkt pod swoje oczekiwania. Na stronie obok produktów znajduje się ich opis, co stanowi dodatkowy plus dla każdego, kto szuka, porównuje i chce wybrać najlepszą dla siebie odżywkę potreningową. 

Podziel się z innymi!