/Nowoczesność i klasyka w modzie – jak to połączyć?

Nowoczesność i klasyka w modzie – jak to połączyć?

W każdej szafie powinny się znaleźć tak zwane klasyczne ubrania, aby móc z nich korzystać, kiedy nie mamy weny na wymyślenie swojego stroju. Jednak zawsze warto też kupić choć kilka sztuk sezonowych ubrań i dodatków, aby być na czasie i nosić się zgodnie z trendami. Problemem może być zestawienie najnowszego krzyku mody z czymś klasycznym, aby wciąż ładnie to wyglądało. Co zawsze można ze sobą bezpiecznie łączyć?

Idealne dodatki dopełniające strój

Nawet jeśli ubierzemy odzież z najnowszej kolekcji, która wygląda bardzo nowocześnie, ale zestawimy z nią czarne czółenka, cała stylizacja będzie miała więcej szyku i równowagi. Pod warunkiem, że w modzie nie ma dresów i spodni sportowych. Takie najlepiej zestawić z klasycznymi adidasami w jednym kolorze. Z kolei gdy pogoda jest mniej sprzyjająca, warto wybrać czarne kozaki z prostą cholewką.

Taki model nadaje się zarówno do noszenia ze spodniami jak i ze spódnicami, a nawet można cholewkę ubrać pod szersze spodnie, dzięki temu but będzie widoczny tylko do wysokości kostki. Na https://brilu.pl można znaleźć ich różne rodzaje.

Inne stabilne dodatki, którymi można zrównoważyć styl nowoczesny i klasyczny to oczywiście torebki. Klasyczna aktówka będzie dobrze wyglądać nawet do dżinsowych spodni i kolorowej bluzy bez kaptura. Jednakże najlepiej mieć choć jedną torbę typu shopper bag, która ma większą pojemność, ale sama w sobie nie jest zbyt ozdobna.

A także choć jedną torebkę mniejszych rozmiarów w stosowanych barwach, która sprawdzi się zestawiona z bardzo modnym strojem. Można też sytuację odwrócić! Do klasycznych ubrań dobierając bardzo kolorową torebkę, która w tym sezonie jest najmodniejsza.

Podziel się z innymi!