/Modne zapachy dla kobiet

Modne zapachy dla kobiet

Moda na perfumy się zmienia, ale zawsze powinny one pasować do noszącej je osoby. To jaka jest kobieta, w pewnym sensie ujawnia się w wybranych przez nią aromatach. Romantyczna i delikatna, czy twardo stąpająca po ziemi? Zdecydowana czy pełna wątpliwości? Bywa, że zapach jest wskazówką do odpowiedzi na tego rodzaju pytania. Żeby dobrać aromat pasujący do osobowości, często trzeba wypróbować wiele różnych propozycji.

Wybierając się do perfumerii, najlepiej wziąć ze sobą odrobinę ziaren kawy i po kilku sprawdzanych zapachach, odświeżyć sobie zmysł powonienia wąchając właśnie aromatyczną kawę. A co teraz jest w modzie? Po co warto sięgnąć na zakupach? Oto dwie ciekawe propozycje, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Luksus i nowoczesność

Pierwsza propozycja jest to oda do współczesnej kobiecości – Armani si, czyli perfumy dla prawdziwej kobiety z klasą. Elegancka, świadoma swojej kobiecości oraz zdecydowana, lecz marząca o odrobinie romantyzmu i poezji w życiu. Pełna sprzeczności, ale silna i niezależna, taka jest właścicielka tych perfum. Podstawę tej doskonałej kompozycji stanowią wanilia, nuty drzewne oraz egzotyczna paczula, dopełnione ambroxanem. Słodka i delikatna baza wzbogacona jest intensywnym aromatem czarnej porzeczki, która dodaje energii i świeżości kompozycji.

Nutę serca stanowią zaś zapachy kwiatowe, delikatna frezja oraz elegancka róża. Ten niepowtarzalny zapach jest uniwersalny, może być noszony na każdą okazję i w każdy dzień. Jego niezwykła głębia pozwala się cieszyć zmieniającymi się aromatami, które ewoluują w ciągu dnia. Perfumy utrzymują się bardzo długo na ciele, jak zresztą wszystkie z tej linii. Armani si, to perfumy dopracowane w każdym najdrobniejszym szczególe. Nawet elegancki flakon wskazuje na to, jaka jest właścicielka tej unikatowej kompozycji. Warto je mieć w swojej kosmetyczce.

Energia i nieprzewidywalność

Ta kompozycja to coś idealnego dla wszystkich kobiet, które można scharakteryzować określeniem „wulkan energii”, Calvin Klein Euphoria woman to nawiązanie do nieograniczonej kreatywności, siły oraz radości życia. Kobieta, która je nosi, jest ambitna, uwielbia wyzwania oraz chętnie stawia czoła napotykanym problemom. To osoba odważna, kreatywna i pełna optymizmu. Nie waha się, gdy trzeba zaryzykować.

Jednak jak każda kobieta potrafi być czuła i pełna empatii. Jednym słowem, kwintesencja nowoczesnej kobiecości. Podstawę tej niezwykłej mieszanki zapachowej stanowią orientalne nuty czyli piżmo, mahoń delikatny fiołek oraz bursztyn. Nutę głowy stanowi energetyzujący i intensywny aromat granatu. Lecz serce tworzą wspaniale ze sobą harmonizujące delikatne i eleganckie zapachy kwiatowe – lotos oraz intensywna czarna orchidea.

Całość zamknięto w minimalistycznym oraz niezwykle eleganckim flakonie, który swoim projektem nawiązuje do kwiatu orchidei. Jak wszystkie perfumy od Calvina Kleina, euphoria woman to bardzo trwała oraz wyrafinowana mieszanka, pasujące do osoby w każdym wieku. Marka słynie z tego, że jest uwielbiana przez zarówno młode, jak i bardziej dojrzałe kobiety, które łączy jedna wspólna cecha – radość życia.

Podziel się z innymi!