/Jakie rolety okienne kupić?

Jakie rolety okienne kupić?

Rolety na wymiar pozwalają dostosować wybrany wzór do możliwości wnętrza, sprawdzą się w małej kuchni czy łazience, gdzie jest niestandardowy wymiar okna. Ponadto producent da na nie gwarancję.

Jakie rolety wybrać?

Rolety cieszą się sporą popularnością, ponieważ nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru. Można wybierać wśród różnych modeli, np. decydując się na klasyczne, jednolite rolety lub droższe rolety typu dzień-noc. Rolety to praktyczne rozwiązanie, które chroni przed światłem, wścibskimi spojrzeniami gapiów i które pozwala szybko wpuścić światło do pomieszczenia. Rolety dzień noc tworzą niezwykły nastrój, można wpuścić tyle światła, by nie oślepiało, a wypełniło pomieszczenie. Można wpuścić światło do pomieszczenia, nie rezygnując z prywatności. Takie rozwiązanie sprawdza się w pochmurne dni, gdy zapalenie światła jest równoznaczne z byciem widocznym z zewnątrz. Dzięki wpuszczeniu światła dziennego, można zaoszczędzić na sztucznym oświetleniu.

Oszczędność miejsca

W pomieszczeniach, w których liczy się każdy zaoszczędzony centymetr, np. w małej kuchni, nie warto montować karnisza, wieszać zasłon i firan. Rolety nie wymagają też wiercenia otworów, nie kaleczą okien, więc zawsze można zmienić zdanie, bez szpecenia ścian. Rolety na wymiar można zamówić do niestandardowego wymiaru okien, np. przeszklonych ścian nowoczesnych domów lub do małego lufcika w łazience, gdzie tak ważna jest dyskrecja. Wystarczy raz na jakiś czas je odkurzyć. To skraca porządki, których utrzymanie jest istotne dla alergików.

Jeśli szukasz rolet na wymiar, sprawdź jaką ofertę na rolety sklep internetowy Rolety24 posiada.

Podziel się z innymi!