/Jaki upominek sprawić osobie, będącej miłośnikiem whisky?

Jaki upominek sprawić osobie, będącej miłośnikiem whisky?

Praktycznie każdy zna jakiegoś fana whisky. W przypadku takich osób znacznie łatwiej o wybór prezentów. Niekoniecznie należy wtedy postawić na sam alkohol. Do wyboru jest również sporo innych upominków, które przysłużą się fanowi whisky w domowym barku. Które z nich są najciekawsze? 

Karafki i szklanki

Warto zorientować się, czy osoba lubiąca whisky ma odpowiedni sprzęt do picia. Dzięki odpowiednim karafkom i szklankom spożywanie trunku nabierze dodatkowej klasy i elegancji. Na stronie https://www.grawergift.pl/pl/c/Zestawy-do-whisky-z-grawerem/80 można kupić nawet cały zestaw z grawerem. Dzięki niemu można upamiętnić ważne wydarzenie lub w ciekawy sposób złożyć życzenia. Sam grawer może być żartobliwy, co sprawdzi się przy mniej oficjalnych uroczystościach, takich jak wieczór kawalerski. 

Kamienie lodowe 

Fani whisky dobrze wiedzą jak ważna jest odpowiednia temperatura trunku. Ciężko uzyskać ją za pomocą zwykłych kostek. Ich dużym minusem jest dodatkowa woda, która psuje smak wykwintnego alkoholu. Idealnym rozwiązaniem tego problemu są kamienie lodowe, gdzie idealnie sprawdzają się steatyty. Mają bardzo wysoką zdolność do magazynowania temperatury. Kamienie wystarczy włożyć na parę godzin do zamrażarki, co pozwoli schłodzić whisky na cały wieczór. 

Podziel się z innymi!