/Jaki sedes wybrać?

Jaki sedes wybrać?

Teoretycznie może nam się wydawać, że wybór sedesu jest bardzo prosty. W końcu wszystkie wyglądają bardzo podobnie i przede wszystkim klasycznie. Jednak prawda jest zupełnie inna. Obecnie wyposażenie łazienek ulega naprawdę ogromnym przeobrażeniom. Dlatego oferowane są nam coraz to nowe sedesy, które mogą nas chociażby zaskoczyć swoją funkcjonalnością.

Warto przed wyborem odpowiedniego sedesu do naszej łazienki, obejrzeć miski wc wiszące. Jeśli nasza łazienka ma być naprawdę nowoczesna i cenimy sobie nietypowe rozwiązania, może być to coś idealnego dla nas. Taka miska wisząca zajmuje przede wszystkim o wiele mniej miejsca. Nie jest problematyczna jeśli chodzi o kwestie jej mycia i czyszczenia. Przede wszystkim jednak elegancko wygląda i można ją umiejscowić w każdym miejscu. Tymczasem zwykły sedes ma to do siebie, że jego montaż wcale nie jest prosty. Poza tym trzeba wiele rzeczy skuwać, by móc faktycznie go zamontować. Dlatego zdecydowanie wisząca miska może okazać się dla nas lepszym rozwiązaniem.

Nim zaczniemy wykończać łazienkę, musimy także wziąć pod uwagę spłuczkę. Powinna być ona wygodna i poręczna. Dziś mamy takie spłuczki, których w zasadzie prawie nie widać. Jednak nie to powinno być najważniejsze. Najważniejszy jest pojemnik, w którym gromadzi się woda do spłukiwania nieczystości. Warto by był on duży i pojemny. Dzięki temu nie będziemy za każdym razem musieli na nowo go napełniać. Takie pojemniki choć bardzo pojemne, nie muszą zajmować nam pół łazienki. We wszystkim musi znać umiar i zachować idealne proporcje.

Podziel się z innymi!