/Jaką sukienkę ubrać na randkę?

Jaką sukienkę ubrać na randkę?

Jeśli jesteś kobietą i poznałaś właśnie wymarzonego mężczyznę, który zaprosił cię na randkę, powinnaś zadbać o właściwy strój. Z jednej strony powinien on podkreślać Twoje walory, z drugiej zaś – nie może być zbyt wyzywający. Wybór ubrania wydaje się całkiem banalną czynnością, ale w sytuacji, gdy chcemy na kimś zrobić dobre wrażenie, może się okazać kluczowy dla dalszej znajomości. W związku z tym warto mu poświęcić nieco więcej czasu. Jak zatem skomponować idealną stylizację na takie wydarzenie, jak randka?

Plener, restauracja lub stadion – coś na każdą okazję

Często mężczyznom podobają im się z kolei zmysłowe, czerwone sukienki, czarne szpilki, cienkie rajstopy i doskonale dopasowane żakiety. Można ponadto wskazać pewne klasyczne rozwiązania na randkę, w zależności od okoliczności

Na randkę w plenerze, jeśli jest późna wiosna lub lato, kobieta może założyć lekką i zwiewną sukienkę do kolan. Z pewnością będzie się w niej czuła komfortowo, a poza tym zrobi dobre wrażenie na facecie. Jeśli chodzi o kolory, to w typ przypadku zalecane są jasne barwy, a także pastele i wszelkie motywy botaniczne. Na wyjście w plener dobrym rozwiązaniem będą też sukienki z koronki.

Na spotkanie w restauracji najlepiej jest się ubrać w czarną sukienkę, którą powszechnie określa się mianem „małej czarnej”. Jest ona elegancka, a jednocześnie łatwo do niej dobrać ciekawe dodatki.

Na randkę w stylu sportowym (np. w klubie lub w trakcie koncertu) warto wybrać sukienki sportowe, wykonane z miękkich i nie gniotących się tkanin.

Tekst przygotowany we współpracy z Kartes Moda.

Podziel się z innymi!