/Jak ukryć niedoskonałości figury?

Jak ukryć niedoskonałości figury?

Niewiele jest kobiet, które są w pełni zadowolone ze swojego wyglądu. Jesteśmy mistrzyniami we wskazywaniu niedoskonałości przed lustrem. Abyśmy dobrze czuły się we własnym ciele, wybierajmy takie ubrania, które je zniwelują. W naszej szafie nadal mogą jednak wisieć wszystkie elementy kobiecej garderoby, nie musimy z niczego rezygnować. Podczas zakupów powinnyśmy jednak kierować się kilkoma zasadami.

Pięknie i z polotem

Sukienki pasują każdej kobiecie i nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej. Sekret tkwi w dobraniu odpowiedniego fasonu do typu figury. Panie, których kompleksy skupiają się w okolicy pomiędzy talią a biodrami, najbardziej komfortowo poczują się w sukienkach maskujących brzuch. Jeżeli należymy do tej grupy, zrezygnujmy z materiałów elastycznych, które opinają ciało, eksponując wszystkie jego niedoskonałości. Zamiast nich wybierzmy luźne sukienki, odcięte pod biustem, wykonane z lekkiej, opadającej tkaniny. Inne ukrywające brzuch fasony to te z falbanami w newralgicznych punktach lub modele swobodnie przewiązane grubym pasem.

Alternatywa dla sukienki

Istnieją jednak panie, które nigdy nie dadzą się przekonać do sukienek. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nadal czuły się piękne. Jeżeli nie lubimy więc chodzić w sukienkach, bo ubytków naszej figury upatrujemy w nogach, pozostańmy przy spodniach. Połączmy je natomiast z tuniką, której różne modele są dostępne na https://xl-ka.pl/11-tuniki-damskie-xxl.  Równie dobrze co sukienka, wyeksponuje ona naturalny, kobiecy wdzięk. Modele dobieramy na podobnych zasadach. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na to, aby nie były zbyt obcisłe.

Podziel się z innymi!