/Jak skutecznie zareklamować swoją nieruchomość?

Jak skutecznie zareklamować swoją nieruchomość?

W dzisiejszym zabieganym świecie, nie mamy czasu na dokładne czytanie. Przeglądamy bardzo dużo treści na portalach informacyjnych oraz społecznościowych. Głównie są to przykuwające naszą uwagę zdjęcia. Dlatego też mówi się, że kupujemy oczami. Decyzja o wyborze konkretnego produktu zapada już w podświadomości na podstawie zobaczonego obrazu, dopiero w następnym etapie czytamy jego opis.

Profesjonalna sesja zdjęciowa najlepiej sprzedaje

Tak samo sytuacja wygląda podczas zakupu domu lub mieszkania albo nawet wynajmu. Na pewno wybierzemy te oferty, na których nieruchomość jest przedstawiona dokładnie, w odpowiednim świetle. Dlatego ważne jest, żeby fotografia nieruchomości przedstawiała ciekawe, posprzątane i odpowiednio udekorowane wnętrze. Jeśli sami nie czujemy się na siłach, aby wykonać idealne zdjęcia możemy skorzystać z pomocy zawodowego fotografa, który specjalizuje się w tego rodzaju usługach. Koszty takiej sesji zdjęciowej są różne, zależą w dużej mierze od umiejętności i renomy specjalisty. Najniższe stawki zaczynają się jednak już w okolicach kilkuset złotych. Nie jest to wygórowana kwota biorąc pod uwagę, że sprzedajemy mieszkanie lub dom za kilkaset tysięcy złotych.

Pamiętajmy, aby przed wizytą profesjonalnego fotografa zadbać o porządek w naszym mieszkaniu lub domu. Oczyśćmy przestrzeń ze zbędnych przedmiotów. Jeśli chcemy, aby nasza nieruchomość zmieniła swoje oblicze i lepiej się prezentowała warto również zastanowić się nad wynajęciem dekoratora wnętrz, tzw. home stagera. Taka osoba jest w stanie nadać naszym pomieszczeniom odpowiedniego stylu oraz charakteru. Za pomocą dodatków można całkowicie odmienić wnętrze i dzięki temu przyciągnąć potencjalnych kupców. 

Podziel się z innymi!