/Jak podwyższyć standard pokoju w hotelu?

Jak podwyższyć standard pokoju w hotelu?

Każdemu właścicielowi hotelu, czy też pensjonatu, zależy na jak największym zadowoleniu gości – w końcu przekłada się to na zarobki. Jednocześnie nie każdy będzie mógł wybudować w hotelu basen, siłownie i lądowisko dla helikoptera. Na szczęście nie jest to konieczne – istnieje kilka znacznie prostych, a prawie tak samo skutecznych sposobów. 

Drobiazgi

Dobre wrażenie z pewnością zrobią odświeżacze powietrza w pokoju, a jeżeli budżet jest trochę większy, warto pomyśleć o automatycznym dozowniku perfum. Ważnym elementem pokoju o wysokim standardzie jest czajnik elektryczny, mała lodówka na alkohole oraz barek na przekąski. Ważne są też dywaniki przy łóżku. Niemniej istnieją jeszcze mniej kosztowne akcesoria, które dodają wrażenia ekskluzywności: warto na przykład wyposażyć pokoje w ładowarki do urządzeń elektronicznych. Większość turystów wozi je ze sobą, ale każdemu zdarza się coś zapomnieć.

Większe konstrukcje

Tym, co kojarzy się z luksusem jest pełna prywatność połączona z dobrym wyglądem. Ze względu na to dobrym pomysłem są karnisze hotelowe, mające funkcje zarówno dekoracyjne, jak i praktyczne – osłaniają od wścibskich spojrzeń, ale również od natarczywych promieni słonecznych, które potrafią być bardzo uciążliwe. Jeszcze inna możliwość to całkowita wymiana mebli – piękne szafki czy łóżko z naturalnego drewna od razu dodają wizualnie kilka „gwiazdek”, niemniej jest to już pomysł bardzo kosztowny, wymagający dużego nakładu czasu i środków, a także spójnej wizji wystroju hotelu.

Podziel się z innymi!