/Jak palić susz?

Jak palić susz?

Coraz popularniejsze stają się produkty konopne. Można je stosować w formie olejków lub suszu. Wiele początkujących osób zastanawia się, jak palić susz konopny. 

Jaki sposób będzie najlepszy?

Susz konopny do palenia można zawijać w tak zwane jointy lub blunty. Joint różni się od blunta tym, że jest rolowany przy użyciu cienkiej bibułki, natomiast blunt jest robiony  z grubszej bletki zrobionej z tytoniu. Dobrym sposobem na palenie suszu konopnego jest również korzystanie z fajek wodnych inaczej nazywanych bongo. Dym przechodzi przez wodę, dzięki czemu chłodzi się oraz staje się delikatniejszy. 

Rynek oferuje również zwykłe fajki, które nabija się. Jest to w zasadzie najprostsza metoda, ale w wielu opiniach nie oddaje w pełni walorów smakowych suszu. W ostatnim czasie w popularne stały się również vaporyzatory, czyli urządzenia, które podgrzewają susz nie, spalając go. Większość miłośników konopi rozpoczyna swoją przygodę od najzwyklejszej fajki. Najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie każdej z powyższych metod oraz dopasowanie najlepszej dla nas samych. 

Podziel się z innymi!