/Jak ją zaskoczyć w Dzień Kobiet?

Jak ją zaskoczyć w Dzień Kobiet?

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe święto, które przypada 8 marca. W tym dniu celebrujemy Dzień Kobiet. To doskonały moment na okazanie uczuć bliskim nam kobietom – mamie, siostrze, dziewczynie czy przyjaciółce, ale nie tylko. W tym dniu możemy pokazać jakie są dla nas ważne i podziękować za wszystko co dla nas zrobiły. Każda z pań z pewnością będzie zachwycona symbolicznym kwiatkiem. Ale jak możemy zaskoczyć w inny sposób?

Biżuteria do zadań specjalnych

Podobno każdy powód jest dobry, by sprawić komuś przyjemność, jednak Dzień Kobiet rządzi się swoimi prawami. Ugotowanie obiadu, zorganizowanie romantycznego wypadu za miasto albo kolacja w restauracji to tylko nieliczne ze sposobów, jakimi można zaskoczyć kobietę. Dobrym pomysłem na podkreślenie wyjątkowości tego dnia jest również podarowanie ukochanej drobiazgu w postaci biżuterii. Mogą nim być pozłacane kolczyki w kształcie eterycznych ważek albo wyjątkowy wisiorek, prezentujący przepięknego skarabeusza. 

Warto pamiętać, że biżuteria artystyczna to wspaniały sposób na sprawienie kobiecie nie tylko cudownego prezentu, ale też postawienie na oryginalność. Wiele modeli jest projektowanych z myślą o wyjątkowych klientach i najczęściej wykonywane są ręcznie. Pięknym przykładem może być bransoletka z głową wilka, wisiorek inspirowany plastrami miodu albo cudowne kolczyki w kształcie liści znanych drzew, np. miłorzębu. Siostra, dziewczyna albo przyjaciółka na pewno będą zaskoczone, gdy otrzymają tak spersonalizowany zestaw biżuterii, nawiązujący do ich pasji czy zainteresowań.

Podziel się z innymi!