/Gadżety do tzw. inteligentnego domu

Gadżety do tzw. inteligentnego domu

Z roku na rok system inteligentnego domu powiększa grono swoich miłośników. System jest zaprogramowany tak, by umożliwiał on zdalne sterowanie niektórymi urządzeniami i sprzętami w domu, a także sterowanie oświetleniem, z poziomu np. telefonu. Oprócz ciekawych gadżetów należą też do niego zabezpieczenia, które uchronią przed ewentualnym przeciekiem wody, czy pożarem.

Kto zajmuje się systemami Smart Home?

Obecnie na rynku można już znaleźć wiele firm, które projektują indywidualne rozwiązania dla domów, mieszkań, czy też przestrzeni przemysłowych i biurowych. Do grona takich firm należy LukSystem, która od lat doradza i projektuje dla klientów rozwiązania z zakresu inteligentnego domu, a pełną ofertę można sprawdzić na http://www.luksystem.pl.

Wśród gadżetów tego typu znajdują się m.in. czujniki oświetlenia, automatyczny regulator temperatury pomieszczenia, urządzenia sterujące elektroniką np. telewizorem, sprzętem grającym i wiele innych. Produkty tego typu powstają z myślą nie tylko o komforcie, ale też o bezpieczeństwie lokatorów. 

Podziel się z innymi!