/Gadżety dla miłośnika win

Gadżety dla miłośnika win

Każdy prawdziwy miłośnik wina z pewnością doceniłby prezent w postaci butelki Cabernet Sauvignon, jeśli jednak do upominku chcemy dołączyć oryginalny gadżet, który sprawdzi się zarówno podczas wytwornej kolacji, spotkania ze znajomymi czy spokojnego wieczoru w domu, mamy do wyboru wiele ciekawych propozycji.

Klasyczne akcesoria winiarskie

Eleganckim i praktycznym pomysłem może okazać się stojak na butelki, dzięki któremu osoba, której sprawimy taki dodatek może wyeksponować kolekcję win, pozostawiając je zawsze pod ręką w gotowości do degustacji.

Niezależnie od tego, czy naszemu sercu bliższe są wina aromatyczne, wytrawne, czerwone, czy też lekkie, delikatne, słodkie i białe, nie chcemy, by otwarte wietrzały. Aby temu zapobiec idealnym rozwiązaniem będzie uniwersalna zatyczka, która sprawdzi się przy każdym rodzaju butelki. Zatyczkę często można znaleźć w zestawie z korkociągiem, okapnikiem i nalewakiem

Dodatki do win

Inną trafioną koncepcją mogą okazać się wszelkiego rodzaju zestawy do serów, w których znaleźć możemy noże do krojenia lub inne akcesoria wraz z deskami, które z pewnością znajdą zastosowanie na co dzień w kuchni każdego smakosza.

Zestawy akcesoriów do win, serów, a także stojaki i szykowne pudełka na wino możemy znaleźć na przykład na stronie https://zasadamedia.pl/18917//zestaw-do-wina. Taki zestaw praktycznych gadżetów nie tylko sprawi uśmiech na twarzy miłośnika win, ale również od razu nada się do wykorzystania, dając wiele radości również gościom.

Podziel się z innymi!