/Ekologiczne gadżety firmowe

Ekologiczne gadżety firmowe

Od kilku lat wiele firm w ramach działań reklamowych ofiarowuje swoim klientom oraz kontrahentom rozmaite gadżety ekologiczne. To w większości niewielkie przedmioty użytkowe wykonane z materiałów w pełni odnawialnych, czyli bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Co istotne, posiadają nadrukowane logo lub hasło reklamowe, dzięki czemu stają się istotnym nośnikiem marki. Doskonałym przykładem są m.in. długopisy pochodzące z recyklingu, które można kupić na http://gadzety.grafores.com.pl/kategorie/artykuly-pismiennicze/dlugopisy/dlugopisy-eko.

Dla każdego coś miłego

Do kategorii firmowych gadżetów ekologicznych – oprócz wspomnianych już długopisów – zaliczamy również torby na zakupy wykonane z papieru bądź naturalnej bawełny. Posiadają zazwyczaj specjalny certyfikat poświadczający ich bezpieczeństwo dla zdrowia, a na powierzchni zawierają nadrukowane hasła nawiązujące bezpośrednio do działalności danego przedsiębiorstwa. Istotną rolę odgrywają ponadto różnorodne akcesoria drewniane – np. otwieracze do piwa, breloczki, ołówki piórniki, scyzoryki, szkatułki na biżuterię, pendrive`y, zawieszki, zegarki na rękę  gry domino, power banki i dekoracje choinkowe.

Na uwagę zasługują też praktyczne przedmioty wyprodukowane z bambusa. Mowa tutaj choćby o podstawkach pod szklanki, kubki i kufle, kalendarzach, wielorazowych kubeczkach na kawę lub herbatę, uchwytach na kieliszki, szczoteczkach do zębów czy kuchennych deskach do krojenia. Wszystkie wymienione powyżej gadżety stanową niezwykle oryginalny upominek dla klientów odwiedzających siedzibę firmy bądź uczestniczących w targach, a dodatkowo można je z powodzeniem wręczać kontrahentom podczas spotkań typowo biznesowych.

Podziel się z innymi!