/Czy warto wykorzystać szafy przesuwne w kuchni?

Czy warto wykorzystać szafy przesuwne w kuchni?

Szafy z drzwiami przesuwanymi są najbardziej popularne w pomieszczeniach sypialnianych, salonach i przedpokojach, ale coraz częściej klienci życzą sobie takich szaf również w kuchni. Czy coś się zmieniło na rynku wnętrzarskim i o czym warto wiedzieć?

Pomysły na szafy przesuwne w pomieszczeniu kuchennym

Największym plusem wyróżniającym szafy z drzwiami charakterystycznie przesuwanymi jest ich pojemność oraz wygoda otwierania, która nie wymaga praktycznie użycia siły. Tego rodzaju meble są dzisiaj chętnie poszukiwane zarówno w opcji gotowej, do wniesienia i zamontowania w domu, jak i w wersji projektowanej pod wymiar. Jeśli chodzi o szafy przesuwne Poznań jest miastem, w którym to rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne. Indywidualne zamówienia klientów pokazują wyraźnie, że wielu właścicieli mieszkań wybiera takie szafy do wnętrz kuchennych.
Na regionalnych grupach dyskusyjnych pojawia się wiele pytań o zastosowanie takich szaf w kuchni. Okazuje się, że odpowiedni projekt pozwala na stworzenie niezwykle funkcjonalne szafy, która w środku zawiera np. szereg urządzeń kuchennych, garnków, talerzy i sprzętu agd, do którego domownicy mają dostęp po ledwie jednym wykonanym ruchu! Zamiast otwierać dziesiątki szuflad i szafek, odsuwają drzwi przesuwne w dużej, pojemnej szafie kuchennej, a ich oczom ukazują się wszystkie kuchenne akcesoria. Fakt posiadania wszystkiego pod ręką i jednocześnie zasłonięcia naczyń i sprzętu drzwiami jest dla ludzi niezwykle wygodny, stąd pojawiający się trend większego zainteresowania szafami przesuwnymi do kuchni. Jeśli chodzi o nowoczesne meble kuchenne Poznań to miasto, w którym z pewnością wiele osób dostrzeże atuty połączenia estetyki z praktycznym wykorzystaniem przestrzeni.

Podziel się z innymi!