/Czy kurtką można podkreślić swoją sylwetkę?

Czy kurtką można podkreślić swoją sylwetkę?

Odzież, którą nosimy, spełnia różne zadania. Przede wszystkim ma ona chronić nasze ciało przez niekorzystnymi warunkami takimi jak np. niska temperatura. Niemniej jednak oprócz tych właściwości ubrania powinny również sprawiać, że wyglądamy w nich dobrze. Warto zatem dowiedzieć się, w jaki sposób za pomocą kurtki można podkreślić swoją sylwetkę.

Właściwy rodzaj

Pozornie może się nam wydawać, że kurtka jest ostatnią rzeczą, która mogłaby pomóc wyeksponować sylwetkę. W rzeczywistości za pomocą wyboru odpowiednich modeli tego elementu garderoby mamy szansę podkreślić nasze atuty. Przykładowo szczupłe kobiety posiadające figurę klepsydry powinny postawić na kurtkę zwężoną w talii. W ten prosty sposób osiągniemy efekt idealnego wcięcia, co pozwoli nam podnieść atrakcyjność wyglądu oraz poprawić pewność siebie. Nie tylko wąska talia jest atrybutem, którym można się pochwalić.

Kolejną ważną cechą kobiecej sylwetki, są zgrabne pośladki. Zakładając krótką kurtkę, która kończy się na linii bioder, mamy okazję idealnie je wyeksponować. Szczególnie że niektóre z modeli świetnie nadają się, zarówno do eleganckich, jak i bardziej sportowych stylizacji. W ten sposób odwiedzając sklep z kurtkami, możemy nabyć uniwersalny produkt, którego będziemy używać przez długi czas. Jak widać kurtka, stanowi dla nas nie tylko świetną ochronę przed zimnem. Kupując właściwy model i rodzaj stwarzamy sobie możliwość do pokazania całego uroku swojej sylwetki. To bardzo ważne, w końcu każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjnie. 

Podziel się z innymi!