/Co często kupują kibice?

Co często kupują kibice?

Fani piłki nożnej to wyjątkowa grupa społeczna. Choć w swoich domach posiadają najróżniejsze akcesoria kibiców, to nigdy nie jest im ich mało. Z tego powodu wciąż szukają okazji, by nabyć coś nowego. Koszulki i szaliki to dopiero początek – dzisiejsza kibicowska moda jest tak różnorodna, że co chwile wychodzą na rynek nowe gadżety.

Barwy są najważniejsze

Klubowe barwy to coś, co zakłada każdy fan futbolu w ważnych dla niego momentach. W dni letnie ubierane są koszulki – idealne do wyjścia na mecz, czy do baru ze znajomymi. Gdy jednak przychodzi jesień, a kibicowi i tak wypada wybrać się za stadion – trzeba założyć coś cieplejszego. Kurtki FC Barcelona doskonale pokażą, z jaką drużyną się sympatyzuje. Doskonale sprawdzą się w naszym klimacie, ale gdy sympatyk Dumy Katalonii wybierze się tam w podróż, to kurtka również przyda się na chłodne, hiszpańskie wieczory na stadionie Camp Nou.

Inne rzeczy kupowane przez sympatyków piłki nożnej to na przykład czapki z klubowym logo, czy buty sportowe. Sporo do powiedzenia mają też kibice Reprezentacji Polski. Wybranie się na mecz bez barw narodowych właściwie nie ma sensu. Sama biało-czerwona koszulka jednak nie wystarczy, dlatego kibice zaopatrują się w oficjalne, meczowe stroje kadry. Kupno koszulki z nazwiskiem Lewandowski to prawdziwa gratka dla fanów polskiego napastnika, ale w ostatnich miesiącach furorę robią też trykoty Krzysztofa Piątka. Dzieci również chętnie zakładają koszulki swoich nowych idoli do gry z kolegami na trawiastym boisku.

Podziel się z innymi!