/Buty na obcasie – do jakich strojów najbardziej pasują?

Buty na obcasie – do jakich strojów najbardziej pasują?

Buty na obcasie to prawdziwy atrybut kobiety, dzięki któremu wiele zyskuje. Przede wszystkim wydłuża się sylwetka, która automatycznie wydaje się smuklejsza. To wspaniała metoda, by sprawiać wrażenie nieco szczuplejszej bez potrzeby wylewania siódmych potów na macie. Z kolei niskie osoby mogą zyskać kilka dodatkowych centymetrów i choć na chwilę popatrzeć na świat z wyższej perspektywy. Oprócz zalet, jakie mają modne sandały 2019 czy inne, wyższe buty, należy je umiejętnie łączyć, by tworzyły z ubraniem spójną stylizację. Jakie zatem połączenia są najlepsze?

Klasyczne, czyli dobre

Przede wszystkim jeśli mowa o modnych szpilkach 2019, to najlepiej zestawić je z klasyczną sukienką. W ten sposób uzyskamy dziewczęcy look lub niezwykle kobiecy. To tradycyjne połączenie, które pozwala wydobyć prawdziwe piękno i podkreślić wszystkie atuty. Taki zestaw można stosować zarówno na co dzień, jak i z powodu jakichś uroczystości. Wystarczy tylko dopasować szpilki do eleganckiej sukienki lub wybrać sandałki na obcasie i zwiewną, letnią jej wersję.

Z czym jeszcze łączyć buty na obcasie? Doskonale prezentują się z kombinezonami. Zarówno tymi dłuższymi, jak i w wersji wiosennej lub letniej. Klasycznym połączeniem są również niewątpliwie ze spódniczkami i spódnicami, dodając właśnie każdej kobiecie seksapilu.

Natomiast wcale nie musimy się ograniczać do eleganckich strojów i specjalnych wyjść. Co prawda przyjęło się, że buty na obcasie są wymogiem podczas uroczystości, ale równie dobrze prezentują się w wersji casualowej.

Podziel się z innymi!