/Aranżacja salonu – trendy kolorystyczne

Aranżacja salonu – trendy kolorystyczne

Wszystkie pomieszczenia w domu można zaprojektować w atrakcyjnym stylu, zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami użytkowników. Zarówno w stacjonarnych sklepach, jak i w sprzedaży online można liczyć na duży wybór. Producenci oferują oryginalne i wygodne meble, różnego rodzaju dodatki i dekoracje. Ważna jest też faktura materiałów oraz kolory.

Jakie wyposażenie wybrać do pokoju dziennego?

W wielu trendach aranżacyjnych od widać nawiązanie do minimalistycznych akcentów i do stylu skandynawskiego. W takich pomieszczeniach dominują odcienie szarości, różne wybarwienia drewna i pastele. Wnętrza zaprojektowane w takich kolorach wydają się bardziej przestrzenne i zapewniające wiele swobody. Dla miłośników wyrazistych akcentów proponowane są meble w przykuwających uwagę odcieniach, np. kanapa czy fotele w żółtym kolorze. Dużą popularnością cieszą się też projekty tapicerowane wykończone tkaniną w butelkowym odcieniu zieleni.

W efektownym salonie powinny się znaleźć designerskie sofy i fotele, dostępne np. na stronie: https://www.tcmeble.pl/sofy-fotele/. Miłośnicy ponadczasowych rozwiązań mogą postawić na funkcjonalny komplet w brązowym lub beżowym kolorze – takie meble zawsze prezentują się doskonale. W kwestii mebli przeznaczonych do przechowywania można liczyć na zróżnicowany wybór meblościanek, komód i regałów. W tej kategorii wyposażenia bardzo modne jest zestawienie naturalnych odcieni drewna z szarościami oraz czerni z detalami w kolorze złotym. Niezmiennym zainteresowaniem cieszą się także zestawy mebli w kolorze białym, w wysokim połysku.

Podziel się z innymi!